Metody przedłużania i zagęszczania włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów najlepszymi metodami

Oferuję Państwu nowoczesne, a przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne metody przedłużania oraz zagęszczania włosów. Pozwalają one uzyskać fantastyczne efekty, często przerastające oczekiwania. Dzięki ukończonym szkoleniom mogę dobierać metody, dopasowując technikę do indywidualnych potrzeb klientek.

Najważniejsze szkolenia potwierdzone certyfikatem

 • ULTRADŹWIĘKI, czyli zaawansowana technika, umożliwiająca zagęszczanie włosów „na zimno”. Metoda jest całkowicie bezpieczna dla naturalnych włosów, nie obciąża ich i umożliwia dalszy wzrost. Precyzyjne, płaskie łączenia keratynowe są dyskretne i jednocześnie bardzo komfortowe w noszeniu. Metoda dedykowana jest dla osób z delikatnymi włosami, zarówno kiedy na co dzień nosisz włosy rozpuszczone, jak również upięte.
  Czas noszenia: 2-4 miesiące
 • METODA KERATYNOWA – jedna z najbardziej popularnych metod przedłużąnia włosów w Polsce i na świecie. Pozwala na przedłużanie włosów delikatnych i łamliwych. Polega na zgrzaniu łuski keratynowej z włosem Klientki. Łączenie jest niewielkie i mało widoczne, a przedłużane włosy wyglądają bardzo naturalnie.
 • TAPE ON / “KANAPKI” to bezpieczna metoda przedłużania włosów, uznawana za jedną z najmniej inwazyjnych. Włosy umieszczane między silikonowymi taśmami, tworzą tzw. kanapkę, dopasowując  się do kształtu głowy. Łączenia są wygodne w noszeniu, a włosy można używać wielokrotnie. Metoda najlepiej sprawdzi się u osób, które na co dzień noszą włosy rozpuszczone lub niskie, delikatne upięcia.
  Czas noszenia: 4-8 tygodni
 • MIKRORINGI –  metoda polega na doczepieniu pasm włosów, za pomocą małych rozmiarów obrączek aluminiowych, dobieranych do koloru i grubości włosów. Mikroringi umożliwiają bezpieczne przedłużanie włosów bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Metoda polecana jest osobom o grubszej strukturze i ciemnych włosach.
  Czas noszenia: 3-4 miesiące

 • TULEJKI – cienkie, podłużne tulejki świetnie utrzymują pasemka każdej grubości. Dobierane są pod kolor włosów rosnących na głowie i co ważne, nie obciążają nadmiernie naturalnych pasm. Zagęszczanie włosów tą metodą jest szczególnie polecane posiadaczkom mocnych, grubych włosów, na których tulejki doskonale się trzymają.

Wykonując przedłużanie włosów, korzystam wyłącznie z naturalnych materiałów. Dzięki temu mogę kreować piękne i trwałe fryzury. Doczepiane włosy moich Klientek są długie, mocne i zadbane.

Cena za zagęszczanie i przedłużanie włosów jest uzależniona od ilości użytych pasm oraz długości włosa, dlatego konkretny koszt usługi jestem w stanie podać dopiero po konsultacji. W trakcie spotkania konsultacyjnego obejrzę włosy, przybliżę dostępne metody przedłużania i zaproponuję tę najlepszą.

Ponad 20 odcieni najwyższej jakości włosów słowiańskich Beauty For You dostępnych w naszym salonie.

wzornik