Profesjonalne szkolenia z przedłużania włosów pod patronatem Centrum Szkoleniowego Beauty-for-You.

Od kilku lat, codziennie pracuję z klientami doskonaląc umiejętności i technikę. Swoją wiedzą i najlepszymi praktykami dzielę się z Wami podczas szkoleń z zagęszczania i przedłużania włosów. Możesz wybierać spośród najbardziej popularnych i zaawansowanych technologicznie metod jak m.in.: ultradźwięki, keratynowe mikro-bondsy, czy taśmy tape on, których pełną listę i opis znajdziesz na stronie szkoleniowej Beauty-for-You.

Każde szkolenie podzielone jest na dwie części:

I TEORIA: realizowana jest w formie szkolenia ONLINE. Materiał pozwoli Ci opanować zagadnienia teoretyczne niezbędne do prawidłowego przedłużania włosów wybranymi metodami. Ponadto poznasz strategie marketingowe wprowadzenia nowej usługi do salonu, modelowy plan konsultacji z klientem, techniki doboru włosów do przedłużania oraz inne kwesie, opisane szczegółowo na stronie https://przedluzanie-wlosow.info/pl/221-szkolenia-z-przedluzania-wlosow.

II PRAKTYKA: realizowana stacjonarnie w maksymalnie 4-osobowych grupach, co zapewnia indywidualne podejście, oraz wzajemnej wymiany doświadczeń i inspiracji z pozostałymi uczestnikami kursu. Ćwiczenia wykonujesz na główce fryzjerskiej dopóki nie poczujesz się w pełni swobodnie wykonując kolejne pasemka. Nauczę Cię nie tylko jak zakładać i ściągać włosy, ale również jak wykonać korektę i przygotować włosy do ponownego założenia.